İdo Tatlıses, Askerlik tartışması! | Radyobeste,Bestefm,Radyo keyfi,radyo dinle
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Son Yorumlar

İdo Tatlıses, Askerlik tartışması!


admin     24-12-18     Müzik Magazin     305 Defa Okundu

“BEDELLİ OLAN HERKES GİDİYOR BENDE GİDECEĞİM”

Özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan İdo Tatlıses, askere gitme konusunda da son noktayı koydu. İdo, açıklamasından şunları söyledi: “Askere gideceğim, ben de bedelliden yararlandım. Herkes gibi ben de gideceğim. Bedelliyi çıkaran ben değilim, bedelli olarak herkes gidiyor ben de gideceğim. şeklinde konuştu.

“BEDELLİ GİTMEMEK APTALLIK OLUR”

Ne zaman gideceğime bakmadım. İşler, tarihler hepsi birbirine girdi bizde. Daha ne zaman gideceğimi bilmiyorum. Ben hiçbir zaman ‘bedelliden yararlanmayacağım’ diye bir şey söylemedim. Ayrıca niye gitmiyorum ki, böyle bir hak varsa yararlanacağım yani, neden gitmiyorum onu anlamadım. Herkes gidiyor, ben neden gitmiyorum? Aptallık olur benim gitmemem. Böyle bir hak varsa, devlet vermişse bu hakkı kullanmam gayet normal.

“YASEMİN BİZDEN PARA ALMADI”

Aşk hayatından bahseden İdo Tatlıses: ‘Aşık olunca biraz uzaklaşıyorsun galiba her şeyden’ sorusuna, ‘Ben zaten çok fazla gezen biri değilim. Evden işe işten eve… Yasemin ile çok mutluyum. Barıştık, iyi oldu. Bundan sonrası kısmet artık. İnşallah güzel şeyler düşünüyoruz. Evlilik teklifi etmedim. İşlerimle uğraşıyorum. Yeni bir işe girdik. Yasemin de yardımcı oldu. Bizim kıyafetlerimizi tanıtımını yaptı, modelliğini yaptı. Para almadı, biz teklif ettik ama o istemedi.”

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?