Radyo beste | Radyobeste,Bestefm,Radyo keyfi,radyo dinle
Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Son Yorumlar

Radyo beste


admin     04-07-20     Genel     1340 Defa Okundu

Radyo beste Gönüllere hitap eden bir birinden güzel dj leri ile 24 saat hit müzik canlı sohbet sitesi olan radyo beste sizlere güzel radyo dinletisi için her saat başı değişen radyo yayıncıları ile sizlerle birlikte. sizde Dj olmak ister misiniz. radyo beste yayıncısı olamak cok kolay wep radyomuz üzerinden sunucumuza giriş yaparak BaLKiz nick li yönetici arkadaş ile konuşup bu şansı yakalaya bilirsiniz. Sunucu muz yönetimine dahil olmak isterseniz,sunucumu genel sorumlusu nokta ve sunucu sahibi IRCSTAR ile görüşüp sunucu da kendinize bir yer bula bilirsiniz.

Radyo beste yabancı hit müzik yayını yapan bir radyodur. Türkçe anlamı bir numara anlamına gelen Radyo beste FM, Dünya’nın her yerinden seçkin hit yabancı müzikleri sizlerle buluşturuyor.

Türkiye’nin en popüler yabancı hit müzik radyosudur. radyo beste dinleyici grubu genellikle gençlerden oluşur. Genç radyo dinleyicilerinin favori radyoları arasında gösterilmektedir. Radyo beste İstanbul’da wep radyosu üzerinden dinlenmektedir.

Yabancı hit müzik türü yayın yapan radyo bestefm, yayın akışı boyunca çeşitli programlara yer vermektedir.

Bestefm logo favicon

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Radyobeste bestefm başlıklı beste, bestefm ve dinle konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar (1 Yorum)

    Süleyman

    Kolay gelsin radyo çok güzel hep dj var yerel radyolar gibi lakın biraz daha prosyönel djler olursa daha iyi olur kolay gelsın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?